Ekspedicija Nerimi

Plaukimas baidarėmis
Vilnius - Kaunas per Kernavę

nuo €30/asmeniui
55-380 kilometrų 1-10 parų min. 2 asmenys

Nepamirštami įspūdžiai nuotykių ieškotojams

Dažnas iš mūsų užsisvajojam apie nuotykių kupiną daugiadienę kelionę baidarėmis su draugų kompanija. Rytmetinės kavos skonis, laužo dūmų kvapas, ilgi pokalbiai su draugais ir su pačiu savimi, saulės nugairinti skruostai, malonus nuovargis rankose ir pečiuose, ir vėjas plaikstantis plaukus… Visiškas laisvės pojūtis! Būtent tai gali jums duoti Ekspedicinė kelionė baidarėmis Nerimi. Ekspedicinė kelionė baidarėmis – būtent tai, ko Jums reikia savo patrakusioms svajonėms virsti realybe.

  165km.  Štai tiek Jums reiktų įveikti irkluojant baidares nuo Vilniaus iki Kauno. Daug ar mažai?  Vidutiniškai irkluojant baidares jos plaukia maždaug 5-6 km/h greičiu. Tad irkluojant po 10 val. per dieną nesudėtingai pasieksit Kauną su dvejomis Nakvynėmis.  Jei nuspręstumėt, jog norit plaukti trumpiau – rinkitės maršrutą iki Panerių tilto, iki jo plaukti apie 55 km. Per mažai?

Kiti siūlomi ekspediciniai maršrutai pagal pasirinkimą: iki Kernavės tektų irkluoti apie 75 km – labai pasistengus, galima pasiekti per dieną. Iki Čiobiškio reiks irkluoti apie 90 km.Iki Jonavos – apie 120 km, o iki Karmėlavos140 km.  Tačiau gali būti, jog Jūsų svajonės nesibaigia vien ties Kaunu ir baidarėmis norite skrosti dar toliau jau pasiekus Nemuną ir aplankyti Vilkiją – 200 km, Seredžių – 210 km, Veliuoną ar Raudonę – 230 km ir galiausiai pasiektį Jurbarką. Tada iki jo teks irkluoti apie 250 km. Jurbarkas jums neriba? Ok, supratau. Irkluojam  toliau! Svarbi informacija, kad plaukiant toliau, jau reiks susiderinti papildomus formalumus, ir gauti leidimą iš Valstybės sienos tarnybos, nes plauksit maršrutu, kuris ribojasi su Kaliningrado sritimi.  Formalumai užtrunka apie 10 d.d.  Bet argi formalumai yra kliūtis? Susitvarkius juos, galite pasiekti  Kuršių marias, per kurias įveiksit apie 380 km! Pasibaigus kelionei baidarėmis namo nereiks tranzuoti 😊 Jūsų grįžimu atgal pasirūpinsime irgi mes. Iš Jūsų finišo taško paimsime Jūsų nuvargusius kūnelius, mikroautobusu visą turistinį inventorių, jūsų daiktus ir parvešime iki sutartos vietos.

Kada? Visus metus

Sudėtingumas: visų amžiaus grupių irkluotojams. (ZW/WW 1 (1+))

Neris arba Vilija (baltarusiškai Вiлiя) teka Lietuvoje ir Baltarusijoje, Nemuno dešinysis ir didžiausias intakas. Ilgis 510 km (Lietuvoje 235 km), baseino plotas 24 933 km2 (Lietuvoje 13 972 km2). Antra pagal didumą upė Lietuvoje. Prie Buivydžių kerta Lietuvos sieną. Pačiame aukštupyje upė tik keleto metrų pločio, prie Vileikos išplatėja iki 30 m ir daugiau, prie Ušos žiočių 60-80 m, prie Žeimenos žiočių apie 75 m, prie Vilniaus 90 m, prie Jonavos apie 100 m, netoli žiočių  iki 240 m pločio. Vietomis upė išsiplečia iki 300-350 m (Vilniuje prie Panerių). Vaga akmenuota. Daugiausia rėvų – Karveliškių-Verkių, Vokės-Dūkštos, Kaspariškių-Padaigų ir Turžėnų-Karmėlavos ruožuose. Daugelis rėvų turi vardus. Didžiausios – Avino, Saidžių ir Druskinės; jų ilgis 350-800 m, gylis 0,8-1,3 m; srovės greitis 1,5-1,9 m/s.  

Kainos

Vienvietė 1 parai
Vilnius - Paneriai/Kernavė
€30/baid.
 • Transportavimas - €0.50/km
 • Liemenė - nemokamai
 • Sijonas/prijuostė - nemokamai
 • Hermetinis maišas - €3/vnt.
Vienvietė 2 parom
Vilnius - Kernavė/Čiobiškis
€55/baid.
 • Transportavimas - €0.50/km
 • Liemenė - nemokamai
 • Sijonas/prijuostė - nemokamai
 • Hermetinis maišas - €4/vnt.
Vienvietė 3 parom
Vilnius - Jonava/Kaunas
€75/baid.
 • Transportavimas - €0.50/km
 • Liemenė - nemokamai
 • Sijonas/prijuostė - nemokamai
 • Hermetinis maišas - €5/vnt.
Papildoma para
virš 3 parų €20
 • 2 paros €55 / para €27.5
 • 3 paros €75 / para €25
 • 4 paros €95 / para €23.75
 • 5 paros €115 / para €23
 • 6 paros €125
 • 7 paros €145

Turo programa

Rezervacija
Rezervuojate plaukimą – telefonu, el. paštu arba per kontaktų formą.
Susitikimas
Plaukimui iš Viniaus. Susitinkame maršruto pradžioje. Individualiai programai – deriname telefonu.
Inventorius
Suteikiame Jums plaukimo inventorių: baidares, irklus, prijuostes/sijonus, palaikančias liemenes. Esant galimybei – vandeniui atsparius maišus.
Pasakojimas
Perteikiame informaciją apie upę, įrangą. Papasakojame kas Jūsų laukia.
Plaukimas
Plaukiate žemyn upe, grožitės, taškotės, bendraujate, maudotės, išsipilate vandenį ir toliau plaukiate.
Finišas
Artėjant plaukimui į pabaigą, informuojate mus. Sulaukiate mūsų. Pasakojat kaip sekėsi, grįžtame į susitikimo vietą. Ir atsisveikiname iki kitų kartų.

Kiti turai

plaukimas baidarėmis Nerimi

Plaukimas Neries upe

Apie Nerį
Trys vienvietės baidarės

Plaukimas Vokės upe

Apie Vokę
Ką veikti Vilniuje

Plaukimas Vilnelės upe

Apie Vilnelę
Naktinis plaukimas Nerimi Vilniuje

Plaukimas naktine Neries upe

Apie naktinę Nerį
Comments are closed.